KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263353
nr 1526 3353
Oidentifierad konstnär. Signerad, omkring 1900, Landskap med gård. Olja på pannå, 45x79 cm, yttermått inklusive ram: 60x95 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:12:05
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr